به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن صادقلو روز شنبه درحاشیه مراسم متمرکز آغاز سال تحصیلی و نواختن زنگ مهر، ایثار و شهادت که در دبیرستان شبانه روزی دخترانه ‘نیکان’ شهر رامیان در مصاحبه با خبرنگاران گفت: تصویب نهایی منطقه آزاد تجاری اینچه برون در مجلس شورای اسلامی، اجرای طرح گردشگری جزیره آشوراده و اجرایی شدن راه آهن گرگان به مشهد از مهمترین اقدامات بر زمین مانده در استان گلستان و دغدغه های من است.
وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران در خصوص ادامه تصدی سمت استانداری گلستان گفت که هنوز وزارت کشور صحبتی با او برای رفتن یا ماندن در این سمت نکرده و گمانه زنی رسانه ها دراین خصوص نادرست است.
وی بابیان اینکه تابع تصمیم دولت و وزارت کشور هستم، خاطرنشان کرد: من معلم هستم و هرجا عرصه خدمت باشد، آمادگی خدمتگزاری را دارم.
صادقلو بابیان اینکه همواره گفته ام که روز معارفه روز تودیع نیز می باشد، تصریح کرد: تا زمانی که در تصدی استانداری گلستان قرار دارم، خدمت به مردم از سوی بنده، فرمانداران و دیگر مدیران متوقف نمی شود.
حسن صادقلو ۱۴ مهر ۱۳۹۲ با پیشنهاد وزیر کشور و تصویب هیات وزیران به عنوان هفتمین استاندار گلستان منصوب شد.
صادقلو از نمایندگان ادوار مجلس از حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان بوده و علاوه بر تدریس در دانشگاه، معاونت وزارت آموزش و پرورش را نیز در کارنامه خود دارد.
استان گلستان با حدود یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر جمعیت و تنوع اقوام و مذاهب درشمال کشور واقع است.
۱۸۶۰/۳۰۳۹/
خبرنگار : علی لکزانوری ** انتشار دهنده: تاج محمد شیریانتهای پیام /*