خانه / Uncategorized / ثبت نام در جشنواره کارآفرینان برتر آذربایجان غربی تا 11 مهر ادامه دارد

ثبت نام در جشنواره کارآفرینان برتر آذربایجان غربی تا 11 مهر ادامه داردرضا نقی زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای ثبت نام در این جشنواره، اساتید، کارآفرینان برتر و علاقه مندان می توانند به سایت اینترنتی karafarinanebartar.ir مراجعه و فرم های مرتبط را پر کنند.
وی اضافه کرد: معرفی نمونه ها و الگوهای برتر کشوری، بهبود فضای کسب و کار، شتاب بخشی به توسعه کار آفرینی و گذر از اقتصاد مبتنی بر منابع به اقتصاد دانش بنیان و مقاومتی از اهداف مهم برگزاری این جشنواره است.
وی اظهار کرد: این جشنواره در پاییز امسال برگزار و در آن از کارآفرینان برتر استان تجلیل می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: بین سال های 85 تا سال گذشته 11 جشنواره کارآفرینان برتر استان به صورت مستمر برگزار شده که نتایج قابل توجهی را در حوزه کارآفرینی و ایجاد اشتغال به ویژه در بخش خصوصی داشته است.
نقی زاده همچنین از اجرای سرشماری بانوان ایرانی دارای همسر غیر ایرانی در آذربایجان غربی خبر داد و افزود: ساماندهی و رفع مشکلات بانوان ایرانی دارای همسر غیر ایرانی و رفع مشکلات کارت هویت و تابعیت فرزندان این بانوان از جمله اهداف اجرای این طرح است.
وی اضافه کرد: بانوانی که دارای همسر غیرایرانی هستند می توانند با ارسال کدملی خود به سامانه پیامکی 2000195 در این سرشماری ثبت نام کنند تا از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با آنان تماس گرفته و اقدامات دیگر انجام شود.
به گزارش ایرنا، آذربایجان غربی از جمله استان هایی است که اتباع خارجی در آن زندگی می کنند و علاوه بر آن برخی از مردان و زنان ایرانی در این استان با همسران خارجی ازدواج کرده اند.
این استان در مرز ایران با ترکیه، عراق و جمهوری خودمختار نخجوان قرار دارد.
8137/2093 ** خبرنگار: سیده فاطمه سجادی ** انتشاردهنده: صابر چهرقانیانتهای پیام /*


درباره gohari