سرگرد علی خبازی روز پنجشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح بشرویه با گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس افزود: دفاع مقدس برای ملت ایران منشا غرور پایان ناپذیری بود که همه دسیسه های دشمنان را ناکام گذاشت.
وی ادامه داد: رزمندگان جان بر کف انقلاب اسلامی ایران که از قیام عاشورا الگو گرفتند با اقتدا به اباعبدالله الحسین (ع) در جبهه های نبرد علیه باطل مردانه جنگیدند.
خبازی اضافه کرد: رشادت های جوانان برومند اسلامی در جبهه های نبرد نشان داد که با پشتوانه مردمی، وحدت و یکپارچگی و اطاعت از فرمان رهبری هر دشمنی را می توان شکست داد.
وی اظهار کرد: مردم ایران در این نبرد نابرابر به همه دنیا ثابت کردند که به هیچ عنوان اجازه تعرض و تخریب ارزش های انقلاب اسلامی را نمی دهند و نشان دادند که حتی در بحرانی ترین شرایط هم می توانند روی پای خود بایستند.
به گزارش ایرنا، فرمانده سپاه بشرویه با اشاره به سخنان گستاخانه رئیس جمهوری آمریکا بر علیه ایران، گفت: این سخنان بی اساس و پایه از ابهت و عزت انقلاب اسلامی چیزی کم نمی کند.
خبازی افزود: آمریکا و دیگر جوامعی که امروز خود را مدعی حمایت از حقوق بشر می دانند و ایران را ناقض حقوق بشر می خوانند در برابر فجایع علیه مسلمانان میانمار و همچنین وحشی گری های داعش سکوت اختیار کرده اند.
وی اضافه کرد: دشمن بعد از ناامیدی از جنگ سرد تمام تلاش خود را کرد که در فضای مسموم مجازی اندیشه جوانان ما را به قهقرا ببرد اما منش بسیجی و انقلابی که در جامعه ما موج میزند تمام حربه های دشمنان را خفه می کند.
خبازی اظهار کرد: کسی گمان نمی کرد که بعد از جنگ تحمیلی درهای شهادت اینگونه گشوده شود و جوانان ما با نام مدافعان حرم سر فتنه بزرگ داعش را به سنگ بکوبند و از حریم اسلام محافت کنند.
وی تاکید کرد: حضور گسترده و منسجم مردم در همه صحنه ها و جمع شدن در سایه ولایت فقیه موجب حفظ و استمرار دستاوردهای انقلاب و نا امیدی دشمنان از رخنه به بدنه نظام ایران می شود.
به مناسبت ۳۱ شهریور ماه و سالروز آغاز جنگ تحمیلی، به مدت هفت روز به عنوان هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.
شهر بشرویه در ۳۰۰کیلومتری شمال غرب بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.
سایت ایرنا خراسان جنوبی www.irna.ir/skhorasan
کانال اطلاع رسانی : http://telegram.me/irnabirjand
*7550* 6054*خبرنگار- نرگس سینایی* انتشار دهنده – مریم پنجابیانتهای پیام /*