به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا و بر اساس نرخ های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر، هر دلار آمریکا امروز با افت ۲۰ ریالی ۳۸ هزار و ۹۸۰ ریال، هر یورو با افت ۱۵۰ ریالی ۴۷ هزار و ۶۱۰ ریال و هر پوند انگلیس با ۱۳۰ ریال کاهش ۵۱ هزار و ۴۲۰ ریال به فروش رفت.
در سامانه نظارت ارز (سنا) که میانگین قیمت ها در صرافی های مجاز سراسر کشور درج می شود، هر دلار آمریکا ۳۸ هزار و ۹۰۶ ریال و هر یورو ۴۶ هزار و ۹۶۵ ریال درج شده است که نسبت به دیروز دلار ۷۹ ریال و یورو ۹۷ ریال کاهش دارد.
در این سامانه قیمت درهم امارات ۱۰ هزار و ۶۵۹ ریال و پوند انگلیس ۵۱ هزار و ۲۳۳ ریال ثبت شده است.

** افت قیمت ها در بازار سکه و طلا
در بازار سکه نیز قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید با ۸۵ هزار ریال افت به ۱۲ میلیون و ۵۹۷ هزار ریال رسید و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر ۱۲ میلیون و ۴۱۰ هزار ریال فروخته شد.
همچنین هم نیم سکه ۶ میلیون و ۶۲۰ هزار ریال و هر ربع سکه ۳ میلیون و ۷۱۰ هزار ریال به خریداران عرضه شد که به ترتیب هر نیم سکه ۳۰ هزار ریال و هر ربع سکه ۵۰ هزار ریال افت دارد.
سکه گرمی نیز با کاهش ۱۰ هزار ریالی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به فروش رفت.
در بازار جهانی نیز قیمت هر اونس طلا با ۹ دلار و ۱۰ سنت کاهش به یک هزار و ۳۳۷ دلار و ۹۰ سنت رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۶ هزار ریال کاهش یک میلیون و ۲۶۷ هزار و ۵۳۰ ریال در ویترین طلافروشی ها قرار گرفت.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
اقتصام**۲۰۲۵**۱۵۶۱**خبرنگار: لیلا جودی* انتشار:مژگان تواناانتهای پیام /*