خانه / Uncategorized / صندوق امداد ولایت سمنان امسال 50 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد

صندوق امداد ولایت سمنان امسال 50 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کردمحمد رضا همتیان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 50 میلیارد ریال در قالب 2 هزار و 400 فقره تسهیلات به میزان50 میلیون تا سقف 300 میلیون ریال در قالب وام های ازدواج، خودکفایی، مسکن، دیه، آزادی زندانی و کارگشایی پرداخت شد.
وی تصریح کرد: صندوق امداد ولایت از مرداد 95 در استان سمنان با هدف اعطای وام با کارمزد پایین، از بین بردن روند طولانی وام و تسهیل در ضمانت بانکی برای پرداخت به افراد زیر پوشش کمیته امداد و افراد نیازمند راه اندازی شد.
همتیان با اشاره به این که شهروندان از صندوق امداد ولایت استان سمنان تنها نیاز به یک سفته و چک معتبر دارند، خاطرنشان کرد: برای ضامن هشت شرایط متقاوت از جمله کارمند دولت، کارمند شرکت و کاسب بودن در نظر گرفته شده و با انتخاب تنها یک ضامن شهروندان می تواند تسهیلات این صندوق را دریافت کنند و باز پرداخت آن پنج ساله است.
مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان سمنان گفت: شعبه این صندوق در شهر سمنان استقرار دارد و در بقیه شهرستان های استان با ایجاد یک باجه روند پرداخت تسهیلات انجام می شود.
شعبه مرکزی امداد ولایت استان سمنان زیرمجموعه کمیته امداد، هفدهمین شعبه در کشور است و در بلوار میرزای شیرازی روبه روی مجتمع اسکان سمنان قراردارد، بقیه شهرستان های استان دارای یک باجه صندوق امداد ولایت هستند.
344/6103 خبرنگار: امیرحسین کاشی منش ** انتشاردهنده: مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان کنید.انتهای پیام /*


درباره gohari