به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت حمل ونقل ریلی رجا، فروش بلیت این شرکت در تمام مسیرها به صورت همزمان آغاز می شود و پس از عرضه بلیت به صورت اینترنتی، نرم افزاری ، تلفنی از طریق سامانه ۱۵۳۹، نمایندگی های مجاز سراسر کشور، این شرکت به تازگی فروش بلیت از طریق ‘ربات’ تلگرام و اپلیکیشن ‘آپ’ را به کانال های فروش خود اضافه کرده است.
هموطنان می توانند با ثبت نشانی RajaTicketBot@ در تلگرام خود، عضو این ربات تلگرام شده و برای تهیه بلیت قطارهای رجا اقدام کنند.
متقاضیان جدید عضویت در سامانه ‘آپ’ نیز با ارسال عدد یک توسط پیامک به شماره ۲۰۰۰۷۳۳ و نصب برنامه ‘آپ’ در گوشی های تلفن همراه خود می توانند در کنار سایر اعضای فعلی این نرم افزار با انتخاب گزینه خرید بلیت قطار اقدام به تهیه بلیت کنند.
شرکت رجا به منظور اطلاع رسانی تخفیفات دوره ای و لحظه ای بلیت قطارهای خود، چندی پیش کانال تلگرامی ‘سفر ارزان’ safararzan1539@ را نیز راه اندازی کرد.
هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سفر با قطارهای رجا اعم از: نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و … می‌توانند به صورت شبانه ‌روزی از سراسر کشور با سامانه‌ ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق شماره تلفن‌ ۱۵۳۹ تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی: www.raja.ir مراجعه کنند. شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است.
به گزارش ایرنا ، هم اکنون شرکت حمل و نقل ریلی رجا با بیش از ۷۵۰ واگن مسافری مناسب بیش از ۵۰ درصد سهم بازار حمل و نقل ریلی مسافری را در کشور در اختیار دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام**۱۱۰۸**۱۵۶۱** خبرنگار: ایرج منصوری**انتشار:مژگان تواناانتهای پیام /*