به گزارش پنجشنبه شرکت مخابرات ایران برات قنبری افزود : شرکت مخابرات ایران همواره باور دارد بخش بزرگی از توان ارتباطات کشور به سرمایه انسانی آن وابسته است و در جهت حفظ سطح اشتغال و حقوق کارکنان خود کوشیده است.
وی با بیان اینکه مبنای سیاست ها و فعالیت های شرکت مخابرات ایران توجه به اعتبار و جایگاه نیروی انسانی است، اظهارداشت : تلاش می کنیم که این موضوع شفاف و مشخص شود تا تامین امنیت شغلی افراد تضمین گردد .
رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اجرای حق و حقوق کارکنان بر اساس قانون توسط شرکت مخابرات ایران گفت : این شرکت بنا به مسئولیت اجتماعی و تعهد سهامداران به شرایط قرارداد خصوصی‌سازی، سطح اشتغال را ثابت نگه داشته، از تعدیل نیروی انسانی خودداری کرده است.
به گزارش ایرنا، محمد جوادآذری جهرمی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات روز گذشته با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:این تصویر را دیروز در میانه شلوغی کار دیدم. زیرنویس عکس حاکی از این بود که با کارمند معترضی در مخابرات آذربایجان غربی برخورد شده و میز و صندلی وی جمع آوری شده است.
وزیر ارتباطات ادامه داد: اخباری به من دادند که تقاضاهای این گروه قابل اجابت نیست و خارج از قواعد فعلی مخابرات ایران است. موضوع را در همان شلوغی برای مدیرعامل مخابرات ایران ارسال کردم و خواستم سریع پیگیری کنند و مشکل مرتفع شود.
آذری جهرمی نوشت: بخش بزرگی از توان ارتباطات کشور به سرمایه انسانی است مخابرات ایران شاید در ظاهر با مشکل های مالی مواجه باشد اما همواره حفظ کرامت انسانی بر ما واجب است. امیدوارم بزودی جای این اشک و تلخی، لبخند و شادی بر لبان این خواهر آذری ام نقش ببندد.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
@IRNAeco
https://t.me/irnaeco
اقتصام *۲۰۷۸*۱۴۳۶* تنظیم کننده:محمد مهدی بهرامی **انتشار:داود پورصحت*انتهای پیام /*