به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در حکم انتصابی ‘علی کاردر’ به برخی از وظایف سپهری در کسوت مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران اشاره شده است که از آن جمله می توان به برنامه ریزی و اتخاذ راهکارهای لازم به منظور افزایش بهره وری حفاری و کاهش زمان های انتظار و همچنین اتخاذ تدابیر لازم به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد اشاره کرد.
بهره گیری از مدیران و متخصصان جوان در جهت ارتقای شاخص های عملکردی شرکت، اتخاذ تدابیر و راهبردهای لازم به منظور ارتقای سلامت اداری، شفاف سازی تعاملات مالی در تمامی فعالیت های شرکت از دیگر وظایف سپهری است.
کاردر در ادامه بر تعامل هرچه بیشتر شرکت ملی حفاری ایران با شرکت های تولیدی و توسعه ای تابعه شرکت ملی نفت ایران با هدف بهبود اجرای پروژه های حفاری اشاره کرده و به کارگیری روش های نوین مدیریتی در راستای بهبود فرآیندها، چابک سازی شرکت و کاهش قیمت تمام شده پروژه ها را خواستار شده است.
بررسی و ارائه راهکارهای مناسب در راستای پیاده سازی مبانی حاکمیت شرکتی با هدف تدوین و تبیین راهبردهای مدیریتی در شرکت از دیگر وظایفی است که بر عهده سپهری قرار دارد.
سپهر سپهری پیش از این مسئولیت هایی را در شرکت نفت و گاز پارس و فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی، عهده دار بوده است.
پیش از این، حیدر بهمنی، مدیریت عاملی شرکت ملی حفاری را بر عهده داشت. بهمنی به علت بازنشستگی از شرکت ملی حفاری خداحافظی کرده است.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام**۲۰۲۲**۱۵۶۱** خبرنگار: میثم طاهری**انتشار:مژگان تواناانتهای پیام /*