No Image

مشارکت گسترده بانوان در عرصه های مختلف زمینه ساز توسعه کشور است

شهریور ۳۱, ۱۳۹۶ بدون دیدگاهبه گزارش ایرنا علی اوسط هاشمی روز جمعه در نشست با بانوان عضو شوراهای اسلامی روستایی خاش اظهار داشت: شناخت دقیق بانوان از مشکلات و کمبودها در جامعه و ورود آنان در عرصه های مختلف اجتماعی گره گشا در امور بوده و امید و نشاط را به جامعه تزریق می کند.
وی افزود: امام خمینی(ره) در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی با مدیریت درست و حضوری فعال توانستند بر اوضاع مدیریت کنند و نقش ارزشمند بانوان را در عرصه های مختلف جامعه فریاد بزنند.
وی ادامه داد: حضور بانوان در جامعه فرصت است و افتخار می کنیم که در ایران اسلامی این زمینه وجود دارد تا این قشر از جامعه بتوانند در عرصه های مختلف نقش آفرینی کنند.
وی تاکید کرد: همگان باید با کثرت آرا بتوانند توانمندی های خود را در جامعه به اثبات برسانند.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حضور بانوان نباید تنها در شوراها خلاصه شود بلکه باید در مناصب مختلف مدیریتی به نقش آفرینی بپردازند.
هاشمی، بودن بر فرهنگ غنی عاشورایی و ادامه دادن راه شهیدان دشت کربلا را سبب پیشگیری از بی عدالتی، دفاع از حقوق انسانها، تکریم و ترویج احکام دینی و گسترش فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ذکر کرد.
فرماندار شهرستان خاش نیز در این نشست گفت: دولت تدبیر و امید و استاندار سیستان و بلوچستان شرایط حضور بانوان را در مناصب مختلف مدیریتی در این استان فراهم کرده اند.
محمد اکبر چاکرزهی اظهار داشت: زنان و مردان در کنار یکدیگر برای توسعه، رشد و آبادانی کشور نقش آفرینی می کنند.
وی ادامه داد: انتخاب حدود ۳۰ زن به عنوان رئیس شورا در بخش مرکزی و ایرندگان خاش نشان از بالندگی آنان در جامعه است.
بخشدار مرکزی خاش نیز در این نشست گفت: حضور بانوان در عرصه شوراها نتیجه اعتماد دولت به این قشر و مشارکت دادن آنان در تمام امور کشور است.
مجتبی شجاعی اظهار داشت: بیشترین انتصاب بانوان در سطح کشور در مبحث شوراها متعلق به بخش مرکزی خاش است.
رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی خاش نیز گفت: حضور بانوان در این شهرستان سبب تقویت امید و نشاط در جامعه سیستان و بلوچستان و شکست نقشه های شوم دشمنان شده است.
نسیبه پاکزاد از حمایت های ویژه دولتمردان از بانوان و تلاش برای رشد، توسعه و آبادانی جامعه قدردانی کرد.
به گزارش ایرنا شماری از بانوان خاش در این نشست به بیان دیدگاههای خود پرداختند.
۷۳۱۰**۳۲۱۳ خبرنگار: محمد امین میربلوچزهی **انتشاردهنده: اکبر نوریانتهای پیام /*


Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *