No Image

هاشمی: ۵۵ درصد درآمدهای مالیاتی کشور مربوط به استان تهران است

شهریور ۲۰, ۱۳۹۶ بدون دیدگاهبه گزارش ایرنا، سیدحسین هاشمی روز دوشنبه در شورای اداری استان تهران که در امامزاده داود(ع) برگزار شد با بیان اینکه کار بزرگی در بخش مالیاتی استان تهران انجام شده افزود: در ابتدای دولت یازدهم درآمد مالیاتی استان تهران ۱۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بود که این رقم امروز به ۵۶ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.
وی اظهار کرد: درآمدهای مالیاتی یک اصل مهم در اداره کشور است که باید در زمینه اداره امور کشور به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.
هاشمی افزود: ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از مجموع درآمدهای مالیاتی استان تهران در ۴ سال گذشته به شهرداری پایتخت کمک شده که مبلغ بسیار قابل توجهی است.

* تاکید بر جذب سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال
استاندار تهران در ادامه بر حمایت کامل دستگاه های اجرایی استان از سرمایه گذاری و جذب سرمایه در استان تاکید کرد و گفت: ریل گذاری مناسبی طی ۴ سال گذشته برای جذب سرمایه در استان انجام شده و فضای مناسب برای حضور بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار فراهم شده است.
هاشمی افزود: برهمین اساس با هرنوع اقدام غیرقانونی و مانع تراشی در مسیر حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاری در استان تهران، قاطعانه برخورد می شود.
استاندار تهران اظهار کرد: آواربرداری ناشی از مشکلات گذشته در طول ۴ سال گذشته در این استان انجام شده و امروز هیچ بهانه ای برای خدمت رسانی بهینه و مطلوب به مردم وجود ندارد.
هاشمی تصریح کرد: درهمین ارتباط جایگاه استان تهران به لحاظ امنیت و آرامش از رده ۳۱ در ابتدای دولت یازدهم امروز به رتبه نخست کشور به عنوان اقدامی بی سابقه و قابل تقدیر رسیده است.

* صدور سند برای ۸۵ درصد بقاع متبرکه استان تهران
استاندار تهران در ادامه با تقدیر از عملکرد موثر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: سند مالکیت ۸۵ درصد بقاع متبرکه استان تهران در ۴ سال گذشته صادر شده است.
هاشمی همچنین به اجرای ۴ پروژه عمرانی در روستای امامزاده داوود اشاره کرد و گفت: با اقدامات انجام شده مشکل راه ارتباطی و فاضلاب این روستا به صورت کامل حل خواهد شد.
استاندار تهران با اشاره به حضور گسترده گردشگران مذهبی در امامزاده داوود، گفت: توجه به این موضوع و برنامه ریزی مناسب می تواند منجر به توسعه بخش گردشگری و رشد و توسعه اقتصادی منطقه خواهد شد.
هاشمی همچنین به اقدامات انجام شده برای پوشش تلفن همراه در روستای امامزاده داود اشاره کرد و گفت: برای حل این مشکل با ۲ اپراتور همراه اول و ایرانسل درحال مذاکره و پیگیری موضوع هستیم.
* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار :مهدی مقدر – انتشار د هنده: محسن فتاحی
تهرام/۹۳۴۳/۱۷۳۵**۱۶۲۵انتهای پیام /*


Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *