به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی ایرنا ؛ مراسم بزرگداشت شهدای گمنام در سالروز تدفین پنج شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهرک شهید محلاتی تهران با حضور مسئولان کشوری و لشکری با نثار تاج گل بر مزار این شهیدان برگزارشد.
در این مراسم سردار پاسدار عاطف از نویسندگان کتاب و ادبیات دفاع مقدس با بیان اینکه جوانان امروز ایران اسلامی ولایت پذیر و گوش به فرمان حضرت آیت الله امام خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی هستند، گفت: شهدا رمز ماندگار این سرزمین هستند و باید با مراجعه به زندگینامه و وصیتنامه شهدا، فرهنگ ایثارگری این عزیزان را به نسل جدید منتقل کرد.
وی افزود: نوشتن مقالات و کتب درباره دفاع مقدس یک واقعیت انکار ناپذیر است و نویسندگان جوان را باید به عرصه دفاع مقدس دعوت کرد و با حمایت از آنان راه را برای ثبت آثار و اسناد دفاع مقدس باز نمود.
در ادامه این مراسم سردار پاسدار حاج حسین کاجی از فرماندهان دوران دفاع مقدس به ذکر خاطراتی از شهدا و جانبازان در عملیات های مختلف پرداخت.
در حاشیه این مراسم در آستانه هفته دفاع مقدس نمایشگاه دفاعی و هنری با ثبت آثار فرهنگ ایثارگری برپا شده بود که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.
اجتمام / ۱۰۹۵ *۱۶۱۳*خبرنگار : رضائی مجد **انتشار دهنده: عبدالله غفاریانتهای پیام /*