جلال پورانفرد عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از این تصادفات در ۳۰ کیلومتری یاسوج واقع در دو راهی جاده تنگ تامرادی ۲ کشته و پنج مصدوم بر جای گذاشت.
به گفته وی این حادثه ساعت حدود ۱۸ امروز در پی واژگونی یک دستگاه پژو ۴۰۵ رخ داد.
پورانفرد تصریح کرد: یکی از مصدومان این تصادف با بالگرد و مابقی با آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال یافتند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در تصادف دیگری که پیش از این و حدود ساعت ۱۵ امروز رخ داد نیز ۲ نفر کشته و چهار تن مصدوم شدند.
به گفته وی این حادثه با برخورد ۲ دستگاه سواری در محور’ یاسوج- شیراز ‘ واقع در منطقه تنگ سرخ در ۲۵ کیلومتری یاسوج رخ داد.
پورانفرد عنوان کرد: یکی از مصدومان این حادثه با بالگرد به مراکز درمانی انتقال یافت، یک نفر نیز با آمبولانس هلال احمر سپیدان فارس و ۲ تن دیگر از مصدومان با آمبولانس‌های اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.
کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۶ هزار کیلومتر راه اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه دارد که حدود ۵۵۰ کیلومتر آن راه‌های اصلی و چهار هزار و ۵۰۰ کیلومتر نیز روستایی است.
اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های کهگیلویه و بویراحمد نیز تاکنون ۱۸۸ نقطه حادثه خیز را در این استان شناسایی کرده که از این تعداد ۱۲ مورد آن بحرانی گزارش شده است.
خبرنگار: حمید جهان** انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
۳۰۱۶/۶۱۱۰انتهای پیام /*